4 Nie ma planów marketingowych


Rzeczy, którymi się opiekuję, w rzeczywistości potrzebuję tych internetowych źródeł B2B z moją najmniejszą energią i minimalnym czasem. Sądzą, że gospodarka jest obecna, miejsca pracy nie są stabilne ani nie są dostępne solidne możliwości biznesowe.


Facebook, Twitter i YouTube mają fenomenalny wpływ na świat reklamy. Praca promuj swoją firmę online musi się zmienić i przyzwyczaić, aby zrobić miejsce na optymalizację mediów społecznościowych. Ale marketerzy online mają w tej chwili wiele na swoje talerze.

Ten trend zapewni telemarketingowi kilka oddechów na danym obszarze. Usługi telemarketingowe zdecydowanie są rzeczywistym czynnikiem wiodącym systemów. Zależność tego działu była tak duża, że ​​nie było alternatywy, w jaki sposób call center mogłoby w tym uczestniczyć. Wzrost popularności Internetu w celu, a czasem zastąpienia niechcianych połączeń będzie kluczowy w roku 2011. Ten trend jest zdrowy, nie tylko jednostki usługowe odpowiadające na żywo, ale także dla ludzi. Mogą licytować się z irytującymi połączeniami w dziwnych porach dnia. Najlepsza korzyść ze stojaka na publikacje BPO, który jest otwarty na nowe zmiany i rewolucje. To znaczy, że zawsze szukają swoich niesmacznych początków.

Nadal możesz tworzyć zbyt duże wizytówki, ale musisz zrozumieć, że zbyt duże karty kosztują więcej, aby wyprodukować i niełatwo zintegrować standardowego wizytownika, więc jeśli konsumenci naprawdę nie myślą o Twojej firmie, po prostu zostawią kartę pod szufladą kiedykolwiek zostanie poddany recyklingowi.

Związane z gazem dzisiaj jest w ciągłej podróży, a to stało się pilną potrzebą zorganizowania twoich wypraw do załamania jednej z najbardziej oddalonych kilometrów z każdego galonu. Każda liczba centów. Oblicz swój odbiór gazu. Oszczędność paliwa decyduje o dzisiejszej światowej gospodarce. Zaplanuj podróż wystarczająco wcześnie, aby obliczyć minimalizację wydatków na gaz.

Czas jest najważniejszy, nawet od momentu pojawienia się na stronach b2b. Twoi odbiorcy mogą odejść, gdy odkryją, że przedstawiłeś im wczorajszą aktualizację. Staraj się być szybkim i regularnie wysyłać swoich odbiorców docelowych, zamiast rozpoczynać od tego, co zrobiono w przeszłości. Trafność jest tu niezbędna. Spróbuj dotrzeć, publikując odpowiednią treść, która interesuje sekcję, którą chcesz wykonać.

Jeśli czytasz ten biuletyn i / lub eBook, wiesz, że jestem wielkim fanem zakupów złota. Więc dlaczego? Ponieważ czuję, że dolar amerykański jest poważnie zagrożony finansowo. Ale złoto wzrosło również przeciwko wszystkim z walut świata, a nie tylko amerykańskiego dolara amerykańskiego.

Z tego powodu upewnij się, że Twoja publikacja pozytywnie odzwierciedla wysokie standardy firmy. Wysokiej jakości materiał może mieć odwrotny efekt w stosunku do przedmiotów, które stworzyłeś. Wytrwałość jest kluczem. Jednostka dobrze sobie radzi, dobrze napisany biały papier pokrywa się wiele razy w ostateczności.